Het Team

Igor Dirkx
Business Leader Healthcare
Tel: 06-29524428
igor.dirkx@sbo.nl

Arine van Heeswijk
Sr. Conference Manager
Tel: 06-47586361
arine.van.heeswijk@sbo.nl

Marie-José Smedeman
Event-coördinator
Tel: 040-2974946
marie-jose.smedeman@sbo.nl

Aimee van der Kwaak
Event-coördinator
Tel: 040-2974974
aimee.van.der.kwaak@sbo.nl

Frans Peters
Sales Manager Partnerships
Tel: 06-54380539
frans.peters@sbo.nl

Piet Meeuwis
Online Marketeer
Tel: 040-2974809
piet.meeuwis@sbo.nl

Madelien Dickhoff
Online Marketeer
Tel: 040-2974835
madelien.dickhoff@sbo.nl

Renee Bailly
Database Marketeer
Tel: 040-2974894
r.bailly@sbo.nl

Nicole Vonk
Opleidings- en congresadviseur
Tel: 040–2972740
n.vonk@sbo.nl

Mobile Healthcare, Data Driven Healthcare, OuderenzorgTECH website is van Euroforum BV. Privacy statement | Cookie statement | Copyright ©2020